понеділок, 16 травня 2016 р.

"Мала Джа, або Воровать надо уметь (ваторпати)"

От нічого не хотіла про Євробачення писати в себе, "відриваючись" у дописах друзів, але ж змусили. Тож маєте бурчання, без реверансів.
Любі мої патріоти. Патріотизм - це прекрасно, але коли ви щиро, без кокетства ("йой, я така затуркана, така бідна, вибачайте, люди добрі, за обід всього з 15 страв, а не 20-ти"), ретранслюєте меседжі кисельовських прасок - хочеться... Ех. Бажаєте зливатися в інтелектуальному екстазі разом із русскомірцями - ваше суверенне право, але для початку хоча б поцікавтесь матчастиною. Конкретно - хто фінансує проведення Євробачення.

Політкоректна Вікіпедія:

Більшість витрат на проведення Конкурсу сплачують спонсори події а також учасники з інших країн. Конкурс вважається унікальною можливістю популяризації приймаючої країни як місця для туризму. Влітку 2005 року, Україна скасувала звичайні візові вимоги для туристів задля полегшення проїзду іноземної публіки на Пісенний Конкурс Євробачення в Києві; коли уряд оцінив прибуток від збільшення кількості іноземних туристів, цю зміну візового режиму було вирішено зробити постійною.

Неполіткоретний Горькій Лук (16+, хоча для гостей з нарасєї обмеження відсутнє):

Когда вы, раки, ищете утешения в том, что типа «Нищая Украина разорится на проведении Евровидения-2017», мы тут все тихо ржом, потому что вы от своей тупой бабки колхозницы унаследовали не только нос, вектором в направлении лба, и скулы шире ушанки, а еще и образование.

Конкурс «Евровидение» основан Юропиэн Бродкаст Юнион для получения прибыли. Это ни разу не благотворительность. Это вам не сочинская паралимпиада российских мельдониевых наркоманов за счет российских деревенских пенцыонеров, которым собирают то дрова, то крупу. И не космодроч «Восточный», запускающий баллистические подводные спутники (хотя намного дешевле ваши спутники сразу топить с берега в речке, чем палить дорогой гептил с тем же результатом).

***
Это бизнес-проект, созданный для извлечения бабла из домохозяек с телевизорами. Просто. Осознайте. Это. Блять. Бизнес. Блять. Проект. Он не может быть убыточным. Оно изначально за деньги это «Евровидение» придумано и устроено - извините, кацапы, если я сломал вам вашу веру в бога Халявы и Сочной Олимпиады.

Пока наши братья-американцы не отключили вас от братских нам американских интернетов, наберите в гугле «Eurovision» и почитайте – кто и за что там платит.

***
Любое проведение финала Е-вижна – доход в казну, и вообще всем причастным к движухе, как и бывает на организованном массовом мероприятии. Собственно, для того они и организуются еще со времен шаманских плясок плейстоцена. Золотое касание Мидаса. Не, ну кто-то верит, что ерс чампы по соккеру, олипиады и евровижены проводятся как благотворительность? А в Деда Мороза вы тоже еще верите?

Они любят воровать, но не умеют. Это уникальная нация ворующая на турецком пляже дорогие мобилки, и жалеющая выбросить копеечную симку, палясь на сотовых вышках. Конечно, подобные идиоты встречаются в любой стране – но там ими больше интересуются журналисты бульварных изданий и психиатры, чем полиция.

При этом раки полагают, что во всем мире, от Австралии до Канады, люди устроены таким же зоологическим образом, и также нелепо и неуклюже воруют - в ущерб не только обворованному, но и себе самому.

Нет. Остальным проведение Е-вижнов и прочих ивентов приносит прибыль. На вопрос сетевой дуры «чем вы будете кормить гостей?» - отвечаю: едой. За деньги, естественно. За прибыль. За Макдональдс.

***
Вы, кацапы, воры. Потомственные, генетические, наследственные и системные. Неисправимые и неизлечимые. У вас в принципе никакой прибыли быть не может. Даже если вы на дороге найдете Кольцо Всевластья, то утром, после обмывания находки в кабаке, проснетесь с похмельем, побоями и квитанцией на штраф. Ну и без кольца естественно, зато со спижженой из кабака пепельницей. Так вы устроены, и это не изменить

Пример этому – ваша паралимпиада в Сочи, в которую вы грохнули полста миллиардов только официально спизженных денег, а неофициальных неведомо, и после которой ваш «город будущего» утонул в дожде и говне. Потому что вы построили фанерный трамплин и кривую трассу для биатлона, но спиздили деньги на городскую канализацию

Мы так не будем делать. Мы проведем Евробачення и получим прибыль - собственно, по общечеловеческой логике вещей. Велкам к нам, Европа. А вы, кацапы, не приезжайте. Водки вам нет, воровать запрещено, а за "Таги-и-и-ил" бьют в ебло.
***

Думала яку картинку вставити, бо професорська якось не дуже, а хай краще буде виступ Джамали на біс - він був більш емоційний, ніж у фіналі. Як кривилися від огиди губи, коли співала "наших войск там нет! we are not guilty!"


16 коментарів:

  1. Пан Профффффесссор очень доходчиво объясняет). А шо касется остального -когда у людей мало своих собственных мыслей - они ретранслируют чужие. Уже просто смешно, хочется написать: "методичка на неделю по Евровиденью отработана,зайдите в кассу за мздой".

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. На то він і Профффффесор :)

      Нє, ну я теж у приватних розмовах, в тому числі з тобою, до фіналу заламувала руці, але як діло вже дійшло до власне діла, то треба починати серйозну розмову. І трохи вмикати здатність до логічного мислення.

      Видалити
  2. Вороги то зрозуміло - правильно переживають, бо для України це лише плюси і у нас все получиться!
    виступ на біс - надзвичайний!!!

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Я взагалі слабко розумію, чого тут переживати - прикольне косіння бабла і є косіння бабла, але ж антимідаси своїм "вєлічієм" заплямують будь яку легкість у бутті :) Он у нас, переможців, цю тему взагалі ніяк не мусолили по ТБ, наче кожного дня те ЄБ проходить. Ні тобі ток-шоу зловтішних, ні факельних маршів. Різниця світоглядів.

      Звичайно вийде, чого б не вийти :)

      Видалити
  3. отличный текст)))
    http://censor.net.ua/resonance/388763/naprasno_kompozitory_staralis

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Спасибо, поржала))).
      Мне вот понравилось http://ic.pics.livejournal.com/radulova/5143061/1894186/1894186_600.jpg
      и вот http://www.spletnik.ru/blogs/pro_zvezd/130408_kobzon-vydvinul-uslovie-svoego-uchastiya-na-evrovidenii-2017

      Видалити
  4. и даже проголосовать предлагается))))

    ВідповістиВидалити
  5. У меня недоумение только по одному моменту- третье же место, Третье!!! , почему все это вот льют на Украину, Австралии же обидно, её как будто и нет посерединочке.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. То ви не в темі, напевно. Вони ж типу за результатами глядацького голосування - перші. Ну і понеслася амброзія ))) Ох і люблю я проекції, все-все про свою модель світу розказали у процесі. Хоча ми і так в курсі.
      А Австралії чого ображатись, вона вся на Мрію з"їхалась дивитись ))) А тут ще, знов Перт, знов літачки, знов... http://www.5.ua/sport/16richnyi-ukrainets-stav-chempion-svitu-iz-povitrianoho-boiu-114282.html

      Видалити
    2. Спортсмени наші, на відміну від політиків, дуже радують останнім часом.
      А літачок наш - це щось! Пишаємось!

      Видалити
    3. І раніш ми задніх не пасли, а тут просто косяк якийсь. Ще й залишки палацу часів Володимира біля Десятинної знайшли. Тьху-тьху, не наврочити.

      Про літачок нам розказують що а) його побудував срср (ну як перемога - то рускіє все самі, а як літаки - то не чіпай) б) а втааааарой нє дастроооооілі (а нафіг нада, коли першого з головою вистачає для профіту?). Літачок - супердоглянутий і прапор при приземленні команда капітана Антонова (оце збіг!) з вікна вистромляє який треба :)

      Видалити
  6. И чего я зашла?.. Так гадко теперь.

    ВідповістиВидалити
  7. Сильний текст - все так і є.
    А от що розвели наші так звані "патріоти" у ФБ, накидавши "ложок дьогтю"... З такими "патріотами" і ворогів не треба...

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Дякувати Богу, я кукаріотського (бо вже й слово "патріоти" зацвигали) бруду не читала, лише поодинокі зойки на повному серйозі - а з моєю алергією на такі речі багато і не треба :)

      Видалити