вівторок, 26 травня 2015 р.

Sunday walk

Абонент поки поза зоною досяжності, але після новини (для всіх - вже історії, але я гальмую зараз :)) про тему пісні манірної цьоці від ерефії на Євробаченні не можу стриматись і не виявити ознаки життя.
Вони співають про мир. Про мир, Карл!
Ну ОК, ось вам жидобандерівської "воєнщини" тоді.


Трохи прогулялись у неділю Парком Вічної Слави та Музеєм історії ВВВ.

Київське лівобережжя


Меморіал Голодомору. Дещо про актуальні витоки "свідомості" українців та будь-якої совісної людини, незалежно від її чи батьків місця народження, національності та віросповідання.


Батьківське село. За кадром - знайомі з дитинства назви сел, де живуть родичі та друзі: Моринці, Туркенці, Тараща, Петрушки. Тоненька ниточка ймовірностей у факті мого існування.


Донеччина. Привертають увагу назви багатьох населених пунктів, одразу видно, хто населяв та вибудовував регіон. Тут велике фото.

Декілька світлин плит з цитатами. Висновок про те, що штучний голод у СРСР переслідував подвійну мету, я зробила давно, спостерігаючи за маніпулятивною постановкою проблеми "АБО геноцид, АБО винищення класу", а після цитати Леніна остаточно в ньому ствердилась. Співставлення мап розселення етнічних українців на теренах СРСР та районів, охоплених голодом одного тільки 1932-1933, надає ознаки риторичності питанню про головну мету. Видалення ж з означення геноциду у конвенції ООН  знищення з політичних мотивів відбулось - яка несподіванка! - через наполягання СРСР.


Ну і просто маленький, але такий милий серцю фонтан у Маріїнському. Шкода, фотографії не передають аромати акацій, що плинуть звідусіль. Якби ще не пух той повсюдний :)

46 коментарів:

  1. Тема песни вызвала "легкое" недоумение. Палач, рыдающий над своей жертвой.
    Испокон веков.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Их "мир" такой же фальшивый, как и "братство". Сразу после того как у нас скрымздили полустров (но до "одесской хатыни" и последующих воплей "ааа, Украины больше для меня нет!!11адынадын"), в каком-то блоге россиянском начали тему "а давайте расскажем, как мы ничего не имеем против Украины". Кошка расскажет мышке, как она её любит - жареной, вареной или сырой, ага.

      Видалити
    2. Так емко, все в одном слове - скрымздили;)))) Любу тебя)

      Видалити
    3. Ах, как бы мне хотелось приписать себе этот замечательный неологизм, но не имею права, имею только честь :) Но и за это меня можно тоже любить ))

      Видалити
  2. Не их тема, однозначно. Наверное скрепы духовности нужно было подпитывать, хотя бы показательно. И самое главное мое удивление - второе место?!?! Как? Как они туда попали? Или тут срабатывает фактор котлеты отдельно, мухи отдельно, читай - политика отдельно, искусство отдельно или что это? Страна агрессор, страна под санкциями, а тут мир, цветочки, солнышко и второе место...Как вот не первое-то?

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Ну как-как... Литва вон их прокатила (читала комментарии расеян на сей счет)))?). Украина не участвовала (вон чисто научный интерес, сколько бы голосов наша вата наголосовала?) тощо.
      А так, моя формула: сильна пропаганда + специфика аудитории, плюс нашлись любители сепарировать мух и котлеты.

      Я этот конкурс, когда было время, смотрела процентов на 10% как музыкальный, а на все оставшиеся получала удовольствие от лицезрения раскладов "какой у нас нынче раздел сфер влияния на массы в Европе".

      Видалити
  3. Полнейшее кощунство, плюс, как обычно, все в белом и со спионеренной у Джей Ло презентацией.
    P.S. Хотя, если абстрагироваться от политики и оценивать только музыкальный номер, то он очень и очень неплох. Я думаю, что при отсутствии нынешнего положения вещей она серьёзно претендовала бы на 1 место. У меня лично были другие фавориты.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Спионеренность - вообще отдельная тема. Но опять же, скрепа, в купку с матрешками, сарафанами, пельменями, самоварами и пр.

      Я видела только этот номер и то постфактум, на остальные, как ты понимаешь, не было времени. Кого стоит посмотреть, на твой взгляд?

      Видалити
    2. Мне понравилось выступление бельгийца, группы из Армении и клип (именно клип) англичан. А вообще в этом году на удивление сильные выступления, сельской самодеятельности даже рядом нет.

      Видалити
    3. Ага, СПС, ознакомимся :)

      Видалити
  4. А ТО! Видели ))) Вот в таком варианте - картинка складывается: камлания про мир, фараон Ихтамнет - и подлые человечки, и кровь.

    Спасибо за комплиман фото, признаюсь, первое мне самой очень нравится, такой драматический свет, ух!

    Саме так, як показилися ))) Наслаждаюсь ароматами, никакие духи не идут в сравнение.

    ВідповістиВидалити
  5. Я на ФБ посмотрела как российские подростки!!! реагировали на второе место своей страны. Мама дорогая! А мы иногда их оправдываем пережитками совка.
    Полная безнадега.

    ВідповістиВидалити
  6. Совки воспитывают совков, вечные подростки - вечных подростков, всё логично.
    Видео то видела, хотелось бы думать, что постановка, "укрофэйк", але є одне "але", як то кажуть.

    ВідповістиВидалити
  7. заворожує поєднання першого та другого фото в одному дописі

    я думала куди це ти пропала, вже почала переживати, повідомлення з суботи висить непрочитанним, а я та ще панікерша :)

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Дякую за паніку )))

      Так і задумано, контраст :) Насправді там було мирно і затишно, під Батьківщиною-матір"ю. Дорослі гуляють, дітлашня, якась компанія-розробник демонструвала можливості своїх квадрокоптерів, ми підвисли там - дуже цікаво було подивитись-послухати.

      яке повідомлення, чекай? на галереї? от дідько, а мені не прийшло на пошту про отримання. пішла читати!

      Видалити
  8. Тоню, гарні фото вийшли. І Батьківщина-матір у такому виразному світлі, і яскраве Лівобережжя (видніється шматочок масиву, де жила з батьками).
    І дуже красномовний меморіал... Добре, що там є цитата Джеймса Мейса - людини, яка присвятила своє життя правдивому дослідженню голодомору...
    Ну а т.зв. "мирні" пісні... Не розумію, як з таким лицемірством можна було на друге місце вилізти. Добре, що я цього не бачила
    Цього року не тільки акації, а й інші квіточки надзвичайно радують )) От і зараз у ботанічному саду квітнуть іриси, півонії, маки - від них усіх не можна відвести очей, такі гарні :)

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Дякую, Катю :)
      На небі був справжній хмарний театр, причому хмари на заході (перше фото) і на сході (друге кольорове) були в одну й ту ж хвилину такі різні.

      Соромно, але я про пана Мейса дотепер не чула, буду виправлятись. Там так багато тих плит... Більш моторошно мені було лише тоді, коли читала в інтернеті списки загиблих по сусідніх селах і бачила купу знайомих з дитинства прізвищ...

      Оруелл, "1984": війна - це мир. Але оригінальний кліп не могла дивитись, фізично нудило.

      Так, квіти цієї весни вперто не хочуть дотримуватись хоч якоїсь черговості ))) І все таке запашне (я знов про своє))) Іриси, виявляється, мають такий делікатний аромат, ммм!

      Видалити
    2. Так, хмари надзвичайно ефектні - та ще й одночасно зовсім різний настрій відтворюють. Як добре це ти побачила! )
      Праці Дж.Мейса дуже моторошно читати - я починала, та далі не змогла, бо весь цей жах не вкладається в голові, як можна так виморювати людей, вчинити таку наругу над усім людським...
      Розумію, бо від тієї лицемірної брехні та перекручування з ніг на голову справді гидко ((
      Це точно - цієї весни справжнє свято квітів ))) І чудових квіткових ароматів )) Мені також дуже подобається аромат ірисів, до того ж він варіюється в залежності від кольору квітки. Так що у ботсаду кланялася мало не кожній квіточці )))

      Видалити
    3. Я такими ж кругами ходжу навколо книги "Жовтий князь"...

      А в нас на вулиці іриси мало не під кожним тином (а в декого взагалі - уздовж тину), теж ходжу-вивчаю, чий аромат найкращий ))). Поки що в лідерах - маленькі блакитні іриси.

      Видалити
    4. І у нас іриси цього року ростуть у всіх подвір"ях ))) Була приємно здивована, бо в минулі роки їх було зовсім небагато ))
      У блакитних ірисів такий ніжний тонкий аромат... :)

      Видалити
  9. ЕБ ніколи й не дивилася - потім тільки хто там перший-другий-третій...А про пісню - імпотент розказує який він мачо, "а че"?
    Фото як і завжди чудові. Я тільки пару років тому почала звертати увагу на пахощі квітів і красу природи. Старість мабуть...:):):):)

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Яка старість, красуне )))? Відчуття повноти життя хіба що :)

      В ЄБ у мене улюбленим був момент оголошенням балів країнами :) Ну і плюсом деколи пісні подобались (люблю, наприклад, балканську мелодику). Але останніми роками навіть цей інтерес якось зійшов.

      Видалити
    2. Так, від саме цього відчуття, про старість я пожартувала :)
      Все пізнається в порівнянні :( Так шо вдихаємо на повні груди і милуємося:)

      Видалити
  10. Трохи не за темою, але ж... Только вчора вернулись из Бельгии, международная встреча дистрибьюторов Mitsubishi. Натюрлих, были и российские компании. Одна очень выше средней, вторая - с миллионным ежемесячным оборотом. Мы, конечно, бедные родственники и тем не менее...В ресторане фирма-организатор собрала нас за "славянским" столом. Конечно же, разговор начался, едва попы коснулись стульев. Эх...трындец..."Люди в Крыму на коленях молили, чтобы мы их забрали к себе!". "У нас свыше 6 миллионов (!!!!!!!) ваших беженцев, все накормлены, одеты, дети ходят в лучшие гимназии, люди сразу же открыли свои бизнесы, молятся на ВВ, и НИ ОДНОГО беженца - в остальных украинских регионах!". "По всей Украине страшный голод, ежедневно счёт идёт на сотни!". "По нашим данным в эту зиму замёрзло насмерть порядка 270 тысяч (!!!!) населения из-за отсутствия отопления". И, конечно, под занавес - вы фашисты, сожгли заживо в вашей ОдЭссе случайных, ни в чём не повинных людей, просто согнали с улицы первых попавшихся, затолкали в здание, заколотили наглухо все окна и двери и подожгли!". Занавес. "Кто вообще придумал, что у вас кадыровцы есть, какие-то буряты, о какой нашей технике и оружии вы говорите??? Всё фэйки! Всё проплаченные миллиардами замыслы америкосов и гейропы, а вы им *опу лижите и рады рабами стать!" "Да на х*р на нужна ваша заграница!" - это говорят люди, упакованные с головы до трусов в бренды, построившие бизнес на торговле с Америкой, Японией и Европой, 4 из 5 детей учатся во Франции/Англии, жёны живут там же с отпрысками. Говорим - закрывайте лавочку и торгуйте йотафонами и волгами! Ответ - мы ВСЕГДА ВСЕХ ИМЕЛИ и дальше раком будем ставить (пардон мой френч). И НА вашей ср*ой Украине в наглую торговали и будем торговать и вы ничего не сможете сделать (вообще-то это неправда, уже аннулировали договоры с 3-мя российскими фирмами). Это были речи "миллионной фирмы. Их же коллеги уровнем чуть ниже время от времени вставляли протестующие реплики (не в поддержку Украины, нет, но "что ты фигню несёшь, хорош телепузер смотреть, оставь ребят спокойно и не гони тут пропаганду" - то есть вполне себе адекватные люди. Но и их заткнули. Фу ты, как в дерьме измазались. Т.е. интернет поднимает адреналин, но когда начинается живой контакт....... Прости, что не в тему....

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Як же не за темою... Чудова (тобто, яскрава, хоч і жахлива) ілюстрація до справжнього ставлення росіян до миру, ще більше підкреслює нещирість цієї співачки ротом.

      Коли починаєш їм аргументувати або Чечнею (там хоч прагнула державностіі окрема національність, що не зупинило московських карателів), або тим, що вони б вже визначились - чи хрестик зняти, чи труси вдіти, тобто або не користуватись іноземними товарами та технологіями, або припинити поливати захід та США брудом - миттю з"їжджають з теми, ба навіть більше - роблять вигляд, що глухі або щось із інтернетом.

      Коли мені чоловік каже "та чого лідери світові не скинуться і не пристрелять того пуцькіна?", я відповідаю - а зі 120 мільйонами таких, як у твоїй розповіді, що робити? Не пройде й року - вицарюють такого ж, якщо не гірше.

      Лежить у чернетках дуже гіркий допис, про грушників, про царя, про них усіх, "хороших" і поганих. Поки лежить - і дай Боже, щоб не було приводу натиснути на "Публікація".

      Видалити
    2. I ще вибач за помилки, я понад 30 рокiв не писала українською, тiльки розмовляла, зараз дуже соромно :(. Нiколи в життi не гадала, що до цього буде такий жахливий привiд - вiйна...

      Видалити
    3. Я навіть не помітила твоїх помилок - і шукати не буду :) Пиши українською, спілкуйся, це напрочуд дієвий оберіг від проявів "рускага міра", як в реалі, так і у віртуальному житті (про останнє буде у новому дайджесті, щоправда, англійською, але ж ти її знаєш?)

      Видалити
    4. Так, трошечки розумiю, але зовсiм не розмовляю, тiльки нiмецькою. Нажаль, ще один привiд для сорому. Але ж є могутнiй гугл :))).

      Видалити
    5. ))))))
      Я напишу в двох словах що сталось і хто винен, а прямо зараз - висновок: наші дорогенькі українські російськомовні топ-ФБ-блогери після атаки (шаленої, в Ольгіно грошенят підкинули) кремлівських тролів і блокування акаунтів нізащо, нарешті усвідомили, що шанс відправитись у бан набагато менше, коли пишеш українською. Чи бойовим суржиком, який машинному перекладу взагалі непівладний )))
      Атаки на укарїнський ФБ, до речі, тривають, гадюка пручається і бризкає слиною на всі гроші.

      Видалити
    6. Про ФБ мовчу, але менi дуже подобається, що там можно встановлювати фiльтри i я заблокувала всi гадюшники. Нажаль, бойового суржика не знаю зовсiм :)

      Видалити
    7. Його скоріше треба вміти ))) Ось тобі для настрою і позитиву:
      http://focus.ua/society/330713/
      http://repka.club/

      Видалити
    8. Оооо, дякую! Себе в закладки и мужу отправила!

      Видалити
  11. "...а зі 120 мільйонами таких, як у твоїй розповіді, що робити? Не пройде й року - вицарюють такого ж, якщо не гірше" - о, оце найстрашнiше за все.... а щє жахливо - приймаюча сторона (головний офiс) розташована в Нiдерландах...i щє є у нас друзi звiдти, точнiше, партнери, а тепер i друзi... спiвчувають та дивуються, чому не має ще бiльшого тиску на Росiю, але вони виказують сумнiв, що 17 липня, на час оголошення комiсiєю висновкiв по лiтаку, не дивлячись на всi докази, звинуватять нас, бо за всiєю полiтикою стоять величезнi грошi, тi, якi насправдi керують життями та долями всiєї нашої блакитної кульки :(((. Щось сумно менi, вибач..

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Не звинуватять нас.) Шо такоЭ? Шо за апатия и упаднические настроения? Ну упыри какие -то повыпендривались, ну и шо? Надо было их запугать!) Я в прошлом году в Турции тетку за руку укусила). Она до этого спросила меня - вы откуда? Я грю - из Киева. Она от меня так натурально шарахнулась, (а год назад еще хуже было. только начиналось все в плане пропаганды.) ну я ее за руку схватила. завыла и укусила легонько, через коХточку. А рядом был муж - 1м 88 см и друг 2, 10, они ржали со своих высот утробными голосами украинских кинг-конгов. Прекрасно было! ЭХ! Рас

      Видалити
    2. Расстраивают меня такие упаднические настроения!!!!

      Видалити
    3. Дуже багато шальних нафтогрошей вкинуто у лоббі росії у ЄС, починаючи від фінансування усіляких йоббиків, закінчуючи прямим підкупом, не дивно, що так довго запрягають.
      Але стосовно висновку по Боїнгу (та й загальної стратегії) хочу тебе заспокоїти: щось інше, ніж правда ("ми сбілі укропскую птічку, ураааа"), з ймовірністю 99,(9)% не буде озвучене, тому що тільки правда вкладається у загальну стратегію з придушення гадюки. Ти ж в курсі про корупційний скандал у ФІФА , про зняття захисту від позовів щодо російських активів у США

      Видалити
    4. Ну не дарма ж їх називають "укушенные" ))))) Ох, регочу, уявляю цю сцену )))

      Видалити
    5. Весело было))) Ультра-олл-инклюзив. Все под постоянным легким кайфом. Рассисян мало и все укушенные. Один еще на наших украинских женщин наезжал, так муж мой с другом Андрюхой его на матрасике пообещали отправить на остров Кос! Прямиком.) На чистейшем русском-укурском с отборнейшими матами.) ОН потом молчал все, грустен был и задумчив, бросал в нашу сторону испуганные взгляды. Так что сочувствую людям, отягощенным воспитанием. ей-богу. надо как-то вырваться из привычных шаблонов и перестать наматывать сопли на кулак.

      Видалити
    6. То есть не только лилось и пенилось, но и слегка дымилось там у вас )))? Круто!

      Я хоч і обтяжена вихованням, але й здатністю вчитись також ))) А урок життя дало такий: аргументи людям треба надавати зрозумілою їм мовою та у доступний для їх здібностей спосіб.

      Видалити
    7. Аня, я уже ТУТ, в Берлине столкнулась однажды...по совместительству с технической работой я ещё и семейный и детский фотограф. Конечно, есть и русскоязычные клиенты. Был такой випадок - встречалась с клиентами, нормальная семья, весёлые общительные дети и тут именно фраза "ну все, домовилися" с моей стороны сорвала маски - именно как взрывной волной: "ты (до этого вы) чтооооо, С Украины?????? Так что ж ты нам голову морочишь, ты, жидобандеровка??? Бабла решила на нас срубить??????" ээээ....сперва мой язык парализовало, а потом я так начала ржать....по-моему, впервые за мои 45 лет у меня началась икота от ржачки :))). Как же их, горемычных, перекосило, как слетела маска интеллиХентности и попёр такой совок, муж что-то мычал, а жена прям свекольная стала, рот не закрывался, я искренне переживала за её давление, прям спросила, есть ли у неё при себе карточка медицинского страхования. А детки напевали на все лады "укропина, укропина". А ещё веселит, как сравнивают Германию с Россией и поливают дерьмом "тупых фашистов" , переехав сюда по "голубой карте" практически на ПМЖ. В общем, хороших вам снов и настроения :)
      https://www.youtube.com/watch?v=yK-2pE_Ixsw

      Видалити
    8. Оце люди подуріли о_О
      "За чьто ви нас нєнавідітє??", да. Ох вже мені ці проектори пєрєстройкі.

      Добраніч :)

      Видалити
    9. Прекрасная история). Смех-здоровая реакция. Таких много по всему миру. У них дома тарелка-излучатель))). Меня не это удивляет, а то,с какой охотой и радостью люди ненавидят. Может ген какой за это отвечает? Или это эпидемия?

      Видалити
    10. Хороший гимн.))) Певец жжот. Ты мне напомнила смешную историю.
      У меня 2 тети родные. Одна живет в США, вторая - в Новой Зеландии. Американская продвинутая, читает-мониторит Интернет, разбирается в политике. экономике и т.д. Новозеландская общается с россиянами бывшими и смотрит ОРТ. Общаются часто по скайпу. Между ними происходит диалог.
      Т.Люда (НЗ) - Что творится! Что творится! Этот президент - ФОШЫСТ!
      Т.Лена (США) - Ага! А еще он ботоксный карлик и х..ло!
      Т.Люда (НЗ) - Ты о ком? Я о Порошенко.
      Т.Лена (США) - А я о Путине.
      Т.Люда (НЗ) - Понятно, вы все там зазомбированные.

      Тонь, извини что не по теме). До меня тут с утра дошло - узнала Наташу. Вчера аватарка больно знакомой показалась, но полного узнавания не произошло. полистала страницы блога и вспомнила.))) Наташа, давно читаю и люблю твой блог, твои работы и фотографии. Просто раньше не общались. Как твой внучок-"рыжик солнечный" поживает?

      Видалити
    11. Тсю, нашла за что извиняться! Я думала, что ты еще вечером Наташу узнала )))

      Видалити
    12. Аватарка была знакомой))).

      Видалити
  12. 1000%,а еще хамы всегда теряют речь от хамства. Проверено опытным путем)))


    ВідповістиВидалити