субота, 11 квітня 2015 р.

"Свободу попугаям!"

У Чистий четвер крім законів з пакету "декомунізації", яким було присвячено попередній допис, та законів "про прозорість", які я згадала у коментарях, було прийнято ще один закон, якому особисто я також аплодую стоячи - згідно цього закону, забороняються використання тварин у кориді, створення та діяльність пересувних звіринців, пересувних зоопарків та пересувних виставок диких тварин, а також діяльність дельфінаріїв, що не мають природної морської водиетальніше читайте на УНІАН)
Як на мене, то я б взагалі заборонила зоопарки, експлуатацію диких тварин у цирках і дозволила тільки сафарі-парки, але ж я тогой.. фошист... шо з мене візьмеш? Тільки трохи фотографій кумедних звіряток )))Гірничий інженер з Чукотки фотографує лис - дивитись усім :)

Ili Pika или илийская пищуха - одно из самых редких и находящихся под угрозой исчезновения существ на планете. Пищуха была впервые обнаружена в 1983 году экологом Ли Вэйдонгом. И только спустя 20 лет этого дальнего родственника кролика снова встретили в тянь-шаньских горах Китая и, как ни странно, он снова попался на глаза именно Ли Вэйдонгу60 знімків, що повернуть вам віру у людяність

15 коментарів:

 1. Я млію від таких фото....
  Сьогодні стояла біля зоомагазину хвилин 20 - чоловік з силою відірвав і так мені шкода тих звіряток котрі сидять у клітках - швидше б їх хтось купив і любив.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ох, як же я тебе розумію...
   Під третім знизу зображенням я щойно додала посилання - якраз для сьогоднішнього дня, тобі має сподобатись

   Видалити
 2. ...млію :-) які вони всі хороші

  ВідповістиВидалити
 3. Тоня, фотки классные!
  Про утку и утят из моей жизни.
  Еду с работы, в трамвае, народу полный вагон, лето, всем жарко. Вдруг на мосту вагон резко тормозит, вся толпа валится вперёд и , естественно, начинает возмущаться. Вагоновожатая высовывается из кабины и говорит: "Извиняйте народ, там утка с утятами дорогу переходит, она правил не знает."
  Народ замолкает и улыбаясь едет дальше.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ииии, какая прелесть ))))

   Я вообще гусиная мама со стажем: пока еще держали в селе гусей, часто гусыни от птенцов отказывались и вот я сначала ухаживала за ними в коробке, потом пасла за домом на лужайке (рисовала их, найти бы те рисунки). Там забавно: стоит закрытая коробка, гусята меня не видят, спят кучкой, но только я тихо на цыпочках отойду в соседнюю комнату, начинается страшный гвалт и плач, аж сердце разрывалось ))) Приходилось буквально таскать их за собой ))

   Видалити
 4. Я також проти зоопарків та цирку з тваринами..... мені плакат хочеться дивлячись на них.....хоча я й не пам*ятаю коли останній раз там була , все через те,що я ПРОТИ!!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. І я там 100 років не була з тих самих причин. Але найбільше зло - це звісно були оті пересувні катівні.

   Видалити
 5. Я, после сегодняшнего посещения Харьковского зоопарка, примкну, пожалуй, к тебе, Тоня!. Безумно жалко животных. Возле бегемота мы все трое просто обрыдались от жалости к бедному животному.
  Порадовал только загон с пекари - большой, относительно чистый. Эти мелкие свинки радостно носились друг за другом, просто радость для глаз.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. То же самое в киевском: грязная темная лужа в бетонной ванной на 4 бегемота, бедное создание ни подвигаться не может, ни поплавать. Пишу - и кулаки сжимаются!

   Видалити
  2. Просто мне есть с чем сравнить, тут - кошмар.

   Видалити
  3. А с чем ты сравниваешь? Я знаю только наш, киевский зоопарк, он далеко не лучший, увы. Видела фото заграничных, но ИМХО неволя - все равно неволя, хоть вольер и большой.

   Видалити
  4. Новосибирский. Тоже не идеальный, но зверьё ухоженное и территория облагороженная. Фото у меня на Галерее можно посмотреть. http://lelia20.gallery.ru/watch?a=y5T-g2GD
   Меня больше всего казуар тогда поразил - такой, знаешь, доисторический реликт в современном мире. (фото 63)

   Видалити
 6. Хороший закон. Я теж проти зоопарків, особливо пересувних. У зоопарку не була с дитинства - не можу туди ходити і дивитися на страждання тварин. Якщо вже дивитися на тваринок - то в національних парках або заповідниках, де вони на волі.
  Фотографії чудові, потішилася )))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Чудово знати, що в мене виявилось стільки однодумців )))

   Видалити