неділя, 25 червня 2017 р.

Пилипець, v.5.0

Кінець року, навчального чи ж фінансового - це як кінець світу, тільки кінець світу буває один раз і всьо, а ця холєра накриває невблаганно за графіком. Як наслідок - цілий місяць ані творчєства, ані огульной русофобії, навіть чашка Петрі пилом припала.
Не дивно, що поїздка до Пилипця була дуже вчасно: хоч на два дні, але викинути з легенів це-о-два, а з голови дещицю мотлоху і робочих емоцій. Наше нелітнє літо трохи порушило мої плани лягти в зігріту сонцем травичку на горі і довго-довго фотографувати комах на кострубатих медоносах, маленькі квіточки, великі хмари (optional). Трава була мокра від дощу, вітер на горі пронизував до кісток, квітки закриті, джмелі та метелики спакували валізи і дременули кудись, але такі дрібниці не можуть завадити відпочинку, якщо стоїть така мета :) Знимків привезла не заплановані три мішки, а торбинку, нею ї ділюся :)

Не художнє фото.  Так виглядає сплюндрована краса. Раніше праворуч водоспаду Шипіт був вузенький карниз десь із метр завширшки, на якому постійно утворювались корки з тих, кому недостатньо просто милуватись красою, а конче треба вмочити в ній ноги, руки чи тулуб. Так було ще минулого року. Тепер вид на цю перлину Карпат, як не стань, закриває оте насипне одоробало з бильцями. Можна постояти, посидіти, спокійно зробити селфі всього автобусу за раз. Плєбс аплодує.
 5 коментарів:

 1. Нарешті). А то все виглядаю твій допис,чи піст, чи пістець про Пилипець). Джмелі та метелики знамо куди - безвіз жеж). А такі краєвиди ніяка погода не зіпсує).

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Точно, безвіз )) Краєвиди у неділю з гори були отакі от, а в суботу, хлопці кажуть, на метр нічого не видно було через хмари, не те що вниз. Утім це не завадило їм ганяти на своїх біциглях по чорній трасі :)

   А пістець - це останні два тижні... ти мабуть пойнів по тому, що я з усіх радарів пропала.

   Видалити
 2. Яка краса! :) Завдяки тобі помилуюся літніми Карпатами, бо влітку там була дуже давно

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Сподіваюсь, невдовзі зможу "повести" ще і далі, єдине що це знов завадить нашій зустрічі... :)

   Видалити
  2. Чекатиму, дуже цікаво :) Ну і в Києві, звичайно, чекатимемо тебе для наших культпоходів ;)

   Видалити