субота, 25 лютого 2017 р.

Импорт або Шило в мешке не утаишь

"Огульной русофобии" (с) псто. Бачу, нудьгують гості з-за парєбріку, але оскільки я занадто вихована, щоб збиткуватись з модного матеріалу для скульптур і сталагмітів, то якось не складалось останнім часом із русофобією... Аж ось привід маю - і нестримно регочу.

Шикарний приклад ексцесу виконавця: в Новороссийске в честь 23 февраля повесили билборд с украинскими военными.Зрозуміло, що всім в принципі чхати, що винуваті невігласи-працівники в рекламній агенції, які в привітаннях на 9 травня ліплять німецьких солдатів. Погуглили "защитник" - і готово.

Але! Мало того що з расєйського солдата такий же захисник вітчизни, як з гівна пуля, він звик тільки по чужих землях нишпоритись, я про інше: даже тупые грошовые исполнители нутром чуют, что не подходит местный удмурто-дагестанско-бурято-чухонский фенотип сказочке для дурачков про "русские - это славяне", приходится славян импортировать ))) Стоит также вспомнить, что в совковой армии призывники из Украины особо ценились, ибо руки из правильного места и голова на плечах, выросли на борще с пампухами, а не пареной репе, здоровые. Но это уже совсем другая история.

2 коментарі:

  1. Ми також нареготалися з того )) Там же наш тризуб на пряжці - майже по центру

    ВідповістиВидалити